• Він зачаровував своїм талантом

  Людина в світ зерно нести повинна,
  Як зерно носить людям колосок
  Г. Коваль
         25 листопада українська громада святкувала 175-річницю від дня народження Івана Семеновича Нечуя-Левицького. Недаремно послідовника традицій Івана Котляревського і Тараса Шевченка називають “народним”, адже його творчість цікава й актуальна для всіх поколінь.
         Запросивши учнів 9-Б класу БЗШ№15 на вечір-портрет “Сонячна слава мужнього Нечуя”, бібліотекарі філії № 3 і не підозрювали, які акторські таланти можуть розкритися у підлітків. Більшість з них знайома з творчістю письменника не тільки з книг, але й відвідала однойменну виставу “Кайдашева сім`я” Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського.
        Про цікаві факти із життя Нечуя-Левицького розповіла бібліотекар Юлія Сидоренко. Під музичний супровід бібліотекар Леся Кравчук зачитала уривки із “Рокового ярмарку”, в якому описана Біла Церква. А далі почалося дійство. Для виступу в читальній залі бібліотеки було оформлено міні-сцену в українському народному стилі ХІХ століття. Актори – дев`ятикласники, вдало відтворили уривки із повісті “Кайдашева сім`я” перед своїми однолітками. Карпо, Лаврін, Мотря, Кайдашиха ніби зійшли із сторінок книги і викликали бурю емоцій у глядачів.
        Вдалим доповненням вечора стали вікторина по творчості письменника “Відомий та невідомий Нечуй-Левицький” та книжкова виставка “Співець життя народного”.
        Співпраця книгозбірні з вчителями-предметниками, класоводами стає дедалі цікавішою та змістовнішою, адже дає можливість не тільки донести до юних сердець корисне й цікаве, а й розкрити їхні багатогранні таланти.

  Леся Кравчук, бібліотекар філії № 3.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше