• День методиста у ЦБС

         21 листопада у читальній залі Центральної бібліотеки був проведений День методиста “Якісне та ефективне обслуговування клієнтів у бібліотеках Білоцерківської міської ЦБС”.
         З інноваціями з Вінницького ярмарку “Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє” ознайомила бібліотекарів Тетяна Качанова, провідний бібліограф Центральної бібліотеки.
         Учасники міжрегіонального семінару “Бібліотеки, як складова електронного діалогу громади і влади” Олександра Заворотня, бібліотекар І категорії філіалу № 10 та Юлія Волошина, редактор І категорії відділу інформаційно-краєзнавчої роботи запропонували присутнім дізнатися, як розглядати електронне урядування у якості нового стандарту відкритості та доступності влади, їхню тему продовжила бібліотекар І категорії філіалу №4 Світлана Линник.
        Головний методист відділу методичної та бібліографічної роботи Олена Дученко підготувала до Дня методиста надзвичайно цікаву консультацію-практикум “Віртуальна “реальність” публічних бібліотек”.
        Показовий масовий захід, відкриття фотовиставки робіт учнів 3-В класу БСШ №1 “Барви рідної землі”, викликав захоплення бібліотекарів.
        Зацікавили працівників книгозбірень методичні рекомендації головного бібліотекаря відділу методичної та бібліографічної роботи Олени Бульди “Калейдоскоп досвіду” бібліотек України та зарубіжжя”.
        Завідувачка бібліотекою сімейного читання №9 Катерина Волинець, учасниця обласного семінару, розповіла про сучасні вимоги, традиції та інновації у роботі з користувачами різних вікових категорій.
        Проблеми якісного бібліотечного обслуговування населення обговорили бібліотекарі під час проведення кола спілкування, підготованого завідувачкою відділом методичної та бібліографічної роботи Тетяною Білою, яка брала участь у роботі ІV Всеукраїнської школи методиста.
        Проведення Дня методиста супроводжувалося слайд-презентаціями та переглядом відеороликів з досвіду роботи кращих бібліотек України та світу.
        В.о. директора міської ЦБС Раїса Григоренко, підводячи підсумки Дня методиста, подякувала усім присутнім за плідну роботу та побажала подальших успіхів.

  Олена Бульда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше