• Різнобарв`я в бібліотеці

        Облітає з дерев останнє листя, набридливий дощ і ранні осінні сутінки не додають оптимізму. На душі, як і в природі – холодно і трохи незатишно. Але коли  ви завітаєте до Центральної міської бібліотеки, душу зігріють усі “барви рідної землі”. 21 листопада під такою назвою у книгозбірні відкрилась виставка дитячих фотографій, зроблених читачами бібліотеки, учнями 3-В класу БСШ №1.               
        Представлені роботи (а їх більше вісімдесяти) вражають різноманітністю сюжетів. Погляд привертають золотаве пшеничне колосся і шляхетна пані лілія, калинова криниця і невтомна трудівниця бджілка. Розглядаючи фото, можна побачити як “цвіте чебрець” і “задивились хмари в річку”, можна погодувати білочку на долоні і побувати “в обіймах старої груші”, а можна просто послухати тишу.
        Експонати виставки зворушують щирістю і дитячою безпосередністю, навіюють атмосферу добра і гармонійного поєднання людини і природи. “Завжди приємно знайомитись з молодими обдаруваннями. А коли їм всього-навсього 8 чи 9 років, то дивуєшся, як такі ще юні і в той же час мудрі діти можуть створювати маленькі шедеври. Ця виставка стала логічним продовженням Всеукраїнського конкурсу “Дитячі історії про найголовніше” по виготовленню книжки-саморобки, на міському етапі якого учні посіли перше місце, а на обласному – друге”, – сказала завідувачка Центральною міською бібліотекою Л.Чупак, відкриваючи захід.
        Її думку продовжила класний керівник 3-В класу М.Фофанова, назвавши своїх учнів “маленькими квіточками”.
        Як читачка бібліотеки, і як творчий, креативний педагог, вона зберігає не просто малюнки та фотографії, вона зберігає дитячі мрії, а головне з допомогою усіх небайдужих показує талановиті роботи усім, хто хоче їх бачити.
        Як і ведеться, на свято завітали багато почесних і просто гостей: представники народного депутата України В.Чудновського О.Пятенко та В.Черняк; депутати міської ради К.Бугайчук та А.Король; в.о. директора Білоцерківської міської ЦБС Р.Григоренко, батьки, вчителі, бібліотекарі.
        Всі виступаючі висловили захоплення роботами юних фотомайстрів та нагородили їх і організаторів заходу грамотами і подарунками.
        Завідувачка відділом методичної та бібліографічної роботи Т.Біла побажала дітям нових виставок та запропонувала взяти участь в інших творчих проектах, якими опікується бібліотека.
        Наостанок працівники бібліотеки-філіалу №1 для дітей (зав. В.Шлапацька) порадували усіх ляльковою виставкою “Рости, зростай, природу оберігай”. А найбільш зворушливими мабуть стали сказані дружнім дитячим хором слова “До побачення! Хорошого вам дня! Приходьте ще”.

  Наталія Семененко, провідний бібліотекар ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше