• Подорож у країну спорту

        Популяризація здорового способу життя та занять спортом серед молоді дуже важлива, але вкрай складна справа. Найкраще юнацька аудиторія сприймає інформацію, якою діляться їхні однолітки, такі ж хлопці і дівчата, як і вони.
        Саме тому, плануючи роботу у цьому напрямку, працівники бібліотеки-філіалу №8 запросили на зустріч з десятикласниками БЗШ №4 вихованців Асоціації традиційного карате-до м. Білої Церкви разом з їх наставником, заслуженим тренером України Володимиром Івановичем Брунько.
        Головний бібліотекар Валентина Михайлівна Мостіпан та провідний редактор Валентина Миколаївна Тимошенко ретельно підготувались до зустрічі. Була оформлена виставка публікацій про досягнення білоцерківських спортсменів – “Асоціація традиційного карате м.Біла Церква. Досягнення і перемоги вихованців”, підготована яскрава слайд-презентація.
        Валентина Михайлівна представила учасникам зустрічі багаторазових чемпіонів України та світу: Руслана Сєроуса, Владислава Казадаєва, Владислава Бульду.
        Володимир Іванович розповів про особливості занять бойовими мистецтвами, історію виникнення карате, успіхи своїх вихованців.
  Завдячуючи цікавому слайд-шоу, школярі побували у багатьох містах України та країнах світу, де змагалися юні білоцерківці.
        З`ясувалося, що окрім занять спортом хлопці мають ще й інші захоплення. Руслан Сєроус займається квілінгом. Владислав Казадаєв гарно грає на гітарі та співає. Роботи Руслана, продемонстровані бібліотекарями та пісня у виконанні Влада викликали голосні оплески.
        Звичайно, було багато запитань: “Чи вистачає часу на навчання? У якому віці можна розпочати заняття? Чи допомагають тренування стати впевненішим у собі?”. Хлопці впевнено доводили, що заняття спортом роблять людину більш дисциплінованою, відповідальною, сприяють не тільки фізичному, а й духовному здоров`ю людини.
        Наприкінці зустрічі завідувачка бібліотекою Світлана Петрівна Хмільова подякувала тренеру та спортсменам за участь у заході та висловила надію на подальшу співпрацю.

  Олена Бульда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше