• Бої по обидва береги Дніпра

        У літописі кожного народу є події, що за своїм історичним значенням набувають величезної ваги та стають надбанням людства. Такою подією до світової історії увійшла перемога над фашизмом в роки Другої світової війни, що стала найбільшим збройним конфліктом в історії людських цивілізацій. Визначною і яскравою сторінкою у цьому літописі була битва за визволення Києва.           
        З нагоди 70-річчя визволення столиці  бібліотека-філіал №9 провела ряд заходів у Білоцерківському колегіумі.
        14 жовтня відбулася зустріч з учнями 8-х класів та членами клубу “Вікторія” Академії пенсіонерів. Для юних слухачів тема війни відома лише зі сторінок підручників з історії та кадрів воєнних фільмів, а для присутніх членів клубу ця тема щемна і трагічна, адже всі вони – діти війни, і в більшості з них рідні не повернулися з фронтових доріг. Виступи Тетяни Сулейманової і Катерини Волинець супроводжувалися показом фото-слайдів та документальних фільмів “Киев освобождён” (1943) і “Битва за Дніпро”.                
        Розповідь ведучих перепліталася з піснями воєнних років “Журавлі”, “Враги сожгли родную хату”, “Пісня про Дніпро”. Люди старшого покоління підспівували їх зі сльозами на очах. Вони пам’ятають ту розруху, біль, страждання, які залишила війна на нашій рідній землі.       Під час зустрічі прозвучали вірші “Клятва” М.Бажана, “Если дорог тебе твой дом” К.Симонова, а також проведена відео-екскурсія по історичних місцях та пам’ятниках воїнам-визволителям Києва.                       

              Світлана Могорит, зав. сектором бібліотеки-філіалу №9.
                                   Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше