• Зорі кохання

        Сектор рідкісних, цінних і архівних документів центральної бібліотеки поповнився ще одним виданням. Це збірник пісень та романсів Григорія Музики “Зорі кохання”, яку автор передав в дар бібліотеці. Читачі зможуть ознайомитися з одинадцятьма пісенними творами, музику до яких написав наш славетний земляк.
        У передмові до цього видання народний артист України, композитор Олександр Злотник гідно оцінив творчість Григорія Дмитровича: “Для мене завжди цікава людина, яка, окрім своєї професії, захоплюється ще й мистецтвом. Одним з таких людей є Григорій Музика. Господь і батьки дали йому талант співака і натхнення до написання пісень. В своїх піснях композитор оспівує любов до найсвятішого – матері, своєї рідної землі.
        Інтонаційна основа його музичного самовираження тримається на традиціях української мелодики. Дуже важливо, що слухаючи пісні композитора, ти розумієш, звідки родом пісня та її автор.
        Григорій Музика пише і виконує свої пісні в характерній, традиційній манері, що зрозуміла широкому колу слухачів.
        Бажаю композитору щасливої долі його пісням і любові прихильників, яких в нього, я впевнений, є чимало.”  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше