• Солдатами не народжуються

          5 листопада у Будинку органної та камерної музики відбулося свято з нагоди 70-річчя визволення Києва та Київщини від німецько-фашистських загарбників “Солдатами не народжуються”.
         Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни та війни у Афганістані. Кадети гімназії №2 та солдати почесної варти військової частини А-2167 поклали квіти до Вічного вогню Парку Слави та каплиці святого Георгія Побідоносця.
         Почесний гість, ветеран Великої Вітчизняної війни Сергій Павлович Гусєв, кавалер орденів та медалей, виступив з посланням до дітей від імені солдатів Другої світової війни.
        Зі словами шани та подяки живим ветеранам до присутніх звернувся начальник відділу культури і туризму міської ради, заслужений працівник культури України Петро Іванович Красножон.
         Переможці міськрайонного конкурсу читців-декламаторів творів Бориса Олійника, вихованці театральної студії “Пролог” гімназії №1 (кер. Т.С. Яковенко) читали вірші про Велику Вітчизняну війну.

          Ніколи не знати жахів  війни побажав молоді голова правління Міжнародної громадської організації “Бойове братерство без кордонів”, учасник бойових дій в Афганістані, полковник у відставці, кавалер ордену Червоної зірки Євгеній Іванович Подсольонов. Голова Білоцерківської міської громадської організації воїнів-десантників, десантник-розвідник, учасник бойових дій у республіці Афганістан Віктор Степанович Поліщук вручив нагороди обласної спілки воїнів-десантників учасникам бойових дій у Афганістані присутнім у залі.
        Спогадами про афганську війну поділилися Віктор Володимирович Рудий, голова Білоцерківської районної організації ветеранів України; Анатолій Іванович Гай, голова Київської обласної організації НСПУ. Звучали пісні у виконанні воїна-афганця Леоніда Мухіна, керівника творчої групи “Аист”.
        У залі була оформлена виставка робіт переможців міського конкурсу малюнків “Світ без війни очима дітей”, який був організований бібліотекою для дітей №1 разом з Міжнародною громадською організацією “Бойове братерство без кордонів”. Партнерами конкурсу виступили: громадська організація “Всеукраїнська спілка учасників війни” та “Товариство сприяння обороні України”.
        Переможцями конкурсу у різних вікових категоріях стали: серед молодших школярів читачі бібліотеки №6: І місце – Богдан Кубрик, ІІ місце – Іванна Яблонська, ІІІ місце – Анна Лабиш.
        У середній віковій категорії перше та друге місця вибороли Анастасія Курносова та Ліза Дмитрович, читачки філіалу №9; третє місце у Юлії Бозовчук, читачки філіалу №6.
        Серед найстарших учасників конкурсу першою стала Анастасія Атласюк, читачка ЦДБ; ІІ місце у Карини Зварич, читачки філіалу №9; третє поділили між собою Марія Клименко та Ірина Мостовенко, читачки бібліотеки-філіалу №1.
        Окремою категорією конкурсу була визнана категорія “Плакат”. Перемогла у цій категорії читачка філіалу №6 Марина Бабич. Друге місце у читачки філіалу №4 Валерії Кубрак, третє у Зоряни Губрій, читачки філіалу №9.
        Також журі були відзначені окремі роботи конкурсантів: Катерини Бечко, читачки філіалу №1; Тамари Федоренко, читачки філіалу №6; Анни Бондаренко, читачки бібліотеки №4; Даші Попович та Юлії Тарасенко, читачок ЦДБ
        Усі переможці були відзначені грамотами та подарунками.

  Валентина Шлапацька, завідуюча бібліотекою №1 для дітей.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше