• “Мадам Гармонія” у бібліотеці

    23 жовтня члени клубу “Водограй” Академії пенсіонерів зібралися у літературній вітальні центральної бібліотеки на традиційний щорічний конкурс “Мадам Гармонія”.
   Конкурсантки змагалися у п’яти номінаціях: “Моє хобі”, “Творчість”, “Інтелектуальність”, “Краща бабуся” і “Найкращий кулінар”.
    Оригінальні творчі роботи (вишивки, в’язання, цікаві вироби з тіста, малюнки) прикрасили сцену, де відбувалося дійство.
    Оцінювало конкурс поважне журі у складі Олександра Багрова, головного інженера Льодової арени; Маргарити Зубкової, провідного бібліотекаря центральної бібліотеки; Дмитра Хейліка, десятикласника гімназії №1. 
    Конкурсантки Марія Міллер, Олена Осипова, Людмила Бахмач уособлювали собою символ досконалості, як на картині Рафаеля “Три грації” – Ніжність і Ласку, Вроду і Любов, Мудрість і Красу, Талановитість.


    Зворушливо розповідала про себе Олена Іванівна Осипова: “Народилася у багатодітній співочій родині. Музику і спів полюбила ще у дитинстві. Завжди виборювала перші місця на фестивалях і конкурсах”. Присутніх зачарувала арія Одарки із опери С. Гулака-Артемовського “Запорожець за Дунаєм” у її виконанні. Олена Іванівна людина багатогранна. В народі про таких кажуть “на всі руки майстриня”. Вона і шиє, і вишиває, і малює, і пише вірші.
   Марина Іванівна Міллер представила власноруч вив’язані різнобарвні шалі – справжнє ажурне диво. Глядачі підтримували майстриню, а подруги Марини Іванівни дарували їй квіти.
    Людмила Семенівна Бахмач згадала своє дитинство і випадок, коли врятувала життя людині. Зараз вона почесний донор.
    Ці чарівні жінки показали не лише свої таланти, а й те, які вони прекрасні бабусі, берегині роду.
    Під час “Конкурсу бабусь” учасниці ніжно співали колискові, з теплотою та любов’ю згадуючи своїх онуків.
   А в кулінарному конкурсі страви, з інтригуючими назвами “Любовь запоздалая”, “Букет від Олени Осипової ”, “Пірамідки”, були неперевершені і дуже смачні. 
   Переможцем конкурсу “Мадам Гармонія” визнано Олену Осипову. Марія Міллер посіла ІІ місце, а Людмила Бахмач – ІІІ. Переможці були нагороджені призами від Благодійного фонду Костянтина Єфименка.

  Маргарита Зубкова, провідний бібліотекар ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше