• З відкритим серцем до людей

    Наша колега Маргарита Зубкова народилася за межами України, в далекому Норильську. Обставини життя родини змусили маленьку Риточку проживати в багатьох містах України: Києві, Таращі, Миколаєві…
    Закінчивши у Києві середню школу, юна Маргарита пішла працювати на завод “Арсенал”. Потім працювала в Таращанському “Міжколгоспбуді”. Але потяг до читання, любов до книги, зумовили її вибір на користь гуманної і благородної бібліотечної професії. Прислухаючись до поклику серця, вона вступила до Київського державного інституту культури, після закінчення якого доля привела її до Білої Церкви.
    Свій перший досвід роботи на бібліотечній ниві Маргарита отримала у бібліотеці-філіалі №1 і вже 30 років працює в центральній бібліотеці.
     Бібліотека протягом багатьох років є не просто місцем роботи, а сенсом її життя.
    Маргарита є ініціативною, творчою, різнобічно розвиненою людиною. Багато зусиль вона докладає для вдосконалення та покращення обслуговування читачів. Саме за її ініціативи був підготовлений відеоперегляд “Відома й невідома Біла Церква”, проведені години краєзнавства “Вулиці міста розповідають”, поетична година, “Замальовки Білоцерківських поетів”.
   

   Колегам Рита ніколи не відмовляє у підтримці, дружній пораді. Магнетизм цієї жінки посилюється завдяки любові та доброті, які вона випромінює і дарує навколишнім.
   Нерідко про бібліотекарів говорять: “І читець, і співець, і на дуді гравець”. Саме так можна сказати і про нашу колегу.
    Маючи музичну освіту та щиро люблячи пісню, вона багато років співає у вокальному ансамблі бібліотечних працівників “Калина”. 
  За сумлінну працю нагороджена багатьма грамотами та подяками.
    Романтичність, жіночність, витонченість – усі названі риси притаманні цій чудовій жінці. Ще однією рисою Маргарити є вроджений талант борця, що допомагає їй подолати життєві труднощі, що випали на її долю.
    Вона добра мама, гарна господиня. Залишившись одна з маленькими доньками Світланою і Лесею, піклувалася про їхнє здоров’я, дала їм вищу освіту, виховала гарними і добрими.
    16 жовтня 2013 року – ювілейна дата у житті Маргарити Вікторівни. Тож нехай доля дарує їй добро, нагороджує здоров’ям, щастям, радістю та усіма земними благами.
   

                                                              Тетяна Кириленко, зав. відділом обслуговування ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше