• Майстер-клас з малювання

         Дозвольте поцікавитись: чи є серед вас такі, хто не хотів би наяву поспілкуватися з художником, що мешкає у нашому місті? Думаю, що немає.
        Тож саме з тієї причини 17 жовтня дитяча бібліотека №1 гостинно відкрила двері перед  учнями 5-Г класу БСШ №1 для майстер-класу з образотворчого мистецтва художниці, керівника "Make Art Studio” Анни Міщенко.
         Тендітна русявка зізналася присутнім, що художнє мистецтво її приваблювало з раннього дитинства і вже у першому класі мама відвела її вчитись до художньої школи, а згодом закінчила і художній вуз. Своєму захопленню не зрадила й досі. "Сьогодні я постараюсь ввести вас у світ мистецтва завдяки якому ви навчитеся малювати те, що нас з вами оточує, – сказала майстриня. – Я продемонструю процес малювання дерев, неба, трави і так далі. Ви побачите, як потрібно поєднувати окремі кольори, переносити їх на полотно, якомога реалістичніше. Дізнаєтеся, як потрібно працювати зі світлом і тінями, щоб у підсумку отримати справжній шедевр! Ви здивуєтеся наскільки просто зможете намалювати реалістичну картину, навіть якщо ніколи раніше не пробували це робити. Бажаю вам удачі!”
        Справді, Аня продемонструвала свою унікальну методику малювання і почали дітки творити…
        Тисячі запитань посипалося від учнів і на кожне отримали відповідь, адже художниця розуміє, що дитячу ніжну душу не можна обійти увагою, аби не образити. Ліченко Ліза малювала пастеллю, а Лич Едуард малював олівцем. Малюнок з натури Лілії Смірнової здивував саму майстриню, а портрет матусі Владочки Мороз вийшов професійним.
        Малюйте те, що бачите, радила майстриня, почніть з простих об`єктів (таких як класична ваза з фруктами), потім переходьте до більш складних. Чим краще буде у вас виходити малювати з натури, тим краще ви будете  висловлювати і свої думки на папері.
        Мороз Влада прислухалася до порад.  Її "Осінні мотиви” були поціновані найвищою похвалою. Найбільшої уваги потребував Рома, бо до цього ніколи не малював і просто не вірив у свої сили, але художниця знайшла потрібні слова для нього і "Ніндзя” був схожим на справжнього героя. Подружки Катруся та Ліза малювали метеликів у природному середовищі, а мрійник Максим "Пізанську вежу”, бо як закінчить школу то поїде до Парижу!
        Малюнки дітей для них же самих були досягненням, бо для більшості були дебютними. Бачення кольорів закладено у кожній дитині, їх необхідно розвивати. Звичайно, у житті можна навчитися багатьох речей. Малюйте частіше. Чим більше ви практикуєтеся, тим краще у вас буде виходити. На закінчення майстер-класу художниця запросила всіх бажаючих до студії, аби вдосконалювати свої здібності.
                 

                  Олена Крищенко, провідний бібліотекар ф.1.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше