• Незабутня мандрівка

        З нагоди святкування  Всеукраїнського дня бібліотек  профспілка працівників культури вже кілька років поспіль дарує бібліотекарям міської ЦБС можливість здійснити подорож до найцікавіших куточків України.
        Нещодавно, теплим  жовтневим днем  працівники книгозбірень міста відвідали славетне місто Вінницю – один із старовинних осередків Поділля.
        По дорозі до Вінниці ми побували у колишній ставці Гітлера “Вервольф”, що в перекладі з німецької означає “озброєний вовк”, розташованої в с.Стрижавка. Потім відвідали літературно-меморіальний музей “великого сонцелюба”, класика української літератури Михайла Коцюбинського, експозиції  якого послідовно розкривають  життєвий і творчий шлях письменника. Сфотографувалися біля екзотичних дерев, які привозив М. Коцюбинський з різних місць та біля трьохсотлітньої липи.
        Сподобалася цікава пішохідна екскурсія  містом. Ми занурились в неповторну атмосферу старої Вінниці, що несподівано і дуже приємно здивувала цілісністю та вишуканістю забудови, оцінили подаровані Вінниці містом Цюріхом симпатичні трамвайчики “Кarfen”.
        Ми з нетерпінням очікували вечора, щоб побачити унікальний фонтан ”Рошен”,  один з найкрасивіших в Європі і найбільший з поміж тих, що функціонують із відкритим циклом та використовує живу воду ріки  і є єдиним плавучим фонтаном в Україні, який  не поступається за величиною дубайському фонтану в Арабських Еміратах. Відтепер він є не тільки вінницькою туристичною Меккою, але й гордістю всієї України. Фонтан зачаровує кожного своєю неповторною величчю та красою.
        Жоден відеоматеріал або фото не в змозі передати всю феєрію і розкіш шоу вінницького фонтану. Це варто побачити на власні очі. Стомлені,  але задоволені і щасливі ми повернулись додому.

                Тетяна Кириленко,  зав. відділом центральної бібліотеки.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше