• Подорожуємо разом з книгою

        “Ні, ти не знаєш свого міста, якщо в “Олександрії” не бував…”, – такими словами було розпочато  у бібліотеці №6 зустріч  з учнями 4-Б класу БЗШ №23 (класний керівник Валентина Синиця). Діти завітали  в бібліотеку на прем’єру книги Сергія Галкіна “Парк “Олександрія”, історія та сучасність”, яка побачила світ завдячуючи видавцю О.В.Пшонківському. Книга присвячена пам’ятці садово-паркового мистецтва України – дендропарку “Олександрія” з нагоди його 225-річчя.
          

         Разом з бібліотекарем Наталією  Янківською діти мандрували сторінками книги, пізнаючи  історію створення парку, побували у різних його куточках, заочно знайомлячись з архітектурою та рослинним світом, любуючись фотознімками розміщеними в книзі.  
         Бібліотекар презентувала читачам фотовиставку Романа Наумова та Левона Манвеляна, присвячену річниці парку. Діти охоче взяли участь у вікторині  знавців парку і як винагороду за свої знання отримали у подарунок книгу про Білу Церкву для поповнення  бібліотеки класу.
  Подорож вийшла цікавою, адже дендропарк “Олександрія” є найбільшим і найкрасивішим в Україні, а найголовніше – є візитівкою нашого міста.

                                                                    Людмила Романюк, бібліотекар філіалу №6.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше