• З святом, шановні колеги!

         26 вересня у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П.К. Саксаганського відбулися урочистості з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек Білоцерківської міської ЦБС.
         Першими  бібліотекарів й усіх, хто любить книгу привітали читачі бібліотеки №1 для дітей, вихованці дошкільного навчального закладу №5 “Сонечко” (завідуюча Оксана Володимирівна Велігорська).
         З вітальним словом до працівників Білоцерківської міської ЦБС звернувся Микола Анатолійович Антонюк, заступник міського голови, який підкреслив, що бібліотеки Білої Церкви відіграють велику роль у житті громади нашого міста, вони є культурними та інформаційними центрами навколо яких об`єднується і молодь, і люди старшого віку. Звичайно, все це можливе за умови того, що у книгозбірнях Білої Церкви працюють висококваліфіковані, досвідчені бібліотекарі. З нагоди свята за сумлінну працю, високу професійність, відповідальність і громадянську свідомість Микола Анатолійович нагородив нагрудним знаком “Відзнака міського голови” завідувачку бібліотекою-філіалом №6 Надію Гаврилову та Подяками: головного бібліотекаря відділу методичної та бібліографічної роботи Олену Бульду, провідного бібліотекаря ЦБ Тетяну Ліпчевську, бібліотекаря І категорії ЦДБ Інну Кабулу, завідувачку бібліотекою-філіалом №1 Валентину Шлапацьку, бібліотекаря І категорії філіалу №4 Світлану Линник, провідного бібліотекаря бібліотеки №3 Тетяну Драбинко, провідного бібліотекаря бібліотеки №8 Тетяну Ямінську, завідувачку бібліотекою-філіалом №9 Катерину Волинець, бібліотекаря І категорії бібліотеки №10 Олександру Заворотню. За дорученням міського голови він традиційно  нагородив переможця конкурсу “Кращий читач літа” серед читачів-дітей Катю Сидоренко, читачку бібліотеки №3, яка отримала приз від міського голови Василя Савчука – фотоапарат.
        Начальник відділу культури та туризму міської ради звернувся до присутніх зі словами вітання та відзначив Грамотою управління культури, національностей та релігій  Київської облдержадміністрації Ніну Пругер, яка протягом багатьох років очолювала бібліотеку №8 та  Подяками за втілення інноваційних технологій у роботу бібліотек завідувачку відділом методичної та бібліографічної роботи Тетяну Білу та головного методиста Олену Дученко.
       До поздоровлень приєднався голова обласної та міської організацій НСПУ Анатолій Гай.
       Стало доброю традицією у цей день відзначати колективи бібліотек за успіхи у відповідних напрямках роботи та окремих працівників за сумлінність, креативність, енергійність. В.о. директора ЦБС Раїса Григоренко, відзначила подяками, дипломами та грамотами колективи бібліотек, бібліотекаря І категорії відділу комплектування та обробки літератури Зінаїду Макарцеву, а ще, як завжди читачів, друзів-журналістів, переможців загальноміських конкурсів та вікторин. Серед  яких журналіст газети “Копейка” Олександр Виговський, переможці та призери віртуального фотоконкурсу “Олександрія” – зелена перлина України” та вікторини “Кращий знавець “Олександрії” – Ірина Ґуральник, читачка філіалу №10, Вероніка Шиманчук, читачка філіалу №3, Юрій Кривенда, читач філіалу №10, Аліна Захарова, читачка філіалу №9 та один з найстарших читачів філіалу №8 Борис Черненко. Ірина Ґуральник, Аліна Захарова, Борис Черненко отримали книги Сергія Галкіна “Парк “Олександрія”. Історія та сучасність”.
        Акцію “Книга від депутата”, започатковану народним депутатом України Володимиром Полочаніновим. підтримали депутати міської ради Микола Бондаренко та Володимир Малюк, які, привітавши бібліотекарів,  подарували читачам  підбірки книг.
        Дружні творчі стосунки зв`язують колектив ЦБС з колективом Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Панаса Саксаганського та з його керівником, генеральним директором, художнім керівником театру В`ячеславом Усковим, який завжди підтримує всі творчі акції бібліотечної спільноти міста та люб`язно надає  приміщення театру. Ведуча свята Тетяна Біла подякувала В`ячеславу Валентиновичу за меценатство і благодійництво, за щиру дружбу з ЦБС. Олександр Моронов, заступник генерального директора театру привітав працівників бібліотек та їхніх читачів зі святом та в подарунок запропонував переглянути виставу “Шалене весілля”, яка подарувала усім присутнім у залі багато приємних хвилин.

  Олена Бульда.


       Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше