• Вклонімось книзі – мудрості вклонімось

  …Нехай підождуть невідкладні справи,
  Я надивлюсь на сонце і на трави,
  І наговорюся з добрими людьми.
  Не час минає, а минаєм ми…
                                           Л.Костенко.

        У світлий, щедро напоєний дощем осінній день, напередодні святкування Всеукраїнського дня бібліотек, 27 вересня 2013 року в бібліотеці №8 зібралися члени клубу “Валентина”.
         “Вклонімось книзі – мудрості вклонімось” – така була тема засідання. З вступним словом виступила головний бібліотекар Валентина Мостіпан. Ким бути? Яким бути? На ці запитання відповідають книжки. З ними ми пізнаємо світ, подорожуємо до джерел цивілізації, вони спонукають нас до творчого пошуку, прекрасних знахідок і відкриттів. Як наголосила  у своєму виступі пані Валентина книга для людини актуальна завжди, в усі часи і за будь-якого рівня розвитку суспільства.
        Була організована книжкова виставка “Дальномрійник Максим Кідрук”, біля якої провідний бібліотекар Тетяна Ямінська провела бібліографічний огляд літератури та ознайомила присутніх з творчістю молодого цікавого письменника, автора класичних тревелогів “Мексиканські хронічки”, “Подорож на пуп Землі” та першого українського техно-трилера “Бот”.
         Скільки книжок потрібно прочитати, щоб бути освіченим, розумним, мудрим, щоб пізнати світ? Цього ніхто не знає. Та члени клубу “Валентина” прийшли до висновку, що читати потрібно все життя, адже безсмертя книги – в її читачах.

  Тетяна Ямінська, пров. бібліотекар ф. №8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше