• День краєзнавства в бібліотеці-філіалі №4

       Мабуть кожна людина вважає, що її місто, де вона народилася і живе,  – найкращий куточок землі. Та це і зрозуміло, бо це місце – єдине та неповторне.
        Отже, нашій неповторній Білій Церкві і був присвячений День краєзнавства “Уклін тобі, рідне місто моє”, який відбувся 18 вересня. Гостями бібліотеки та учасниками заходу стали третьокласники  БСШ №13 та члени клубу “Зарічани”. 
        Основною метою Дня інформації стала популяризація краєзнавчої літератури, поглиблення знань з історії та культури рідного міста. 
  Книжково-ілюстративна виставка “Краю мій – ти частка Батьківщини”, яка експонувалася на абонементі бібліотеки, ознайомила із найцікавішими надходженнями краєзнавчої літератири всіх, хто завітав у цей день до бібліотеки. Із бібліотекарем читального залу Світланою Линник присутні здійснили пізнавальну та цікаву віртуальну подорож “Серцю рідна пристань – Біла Церква”. Інтелектуальна гра “Чи знаєш ти своє місто?” ознайомила з історією виникнення міста, з його  архітектурними пам’ятками. Зацікавили відвідувачів бібліотеки і творчі роботи учнів шкіл мікрорайону та дорослих читачів, які були представлені на виставці “Олександрія” – зелена скарбниця”. Родзинкою заходу стала презентація збірки кращих творів юних читачів бібліотеки, присвячених ювілею заснування дендропарку “Олександрія”.
        


                                                           Ірина Співак, бібліотекар БСШ №13.
                                                                          Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше