• Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості по виготовленню книжки-саморобки “Дитячі історії про найголовніше”

        У Київській обласній бібліотеці для дітей підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості по виготовленню книжки-саморобки “Дитячі історії про найголовніше” та визначені роботи-переможці. Багато наших читачів були відзначені.
        У номінації “Індивідуальні роботи”, серед читачів-учнів 1-4 класів: І місце – Зоряна Губрій “Моя родина”, читачка бібліотеки №9; ІІІ місце – Христина Дегтяренко “Віршинки від Христинки” (Ф.1).
        У віковій категорії “Читачі-учні 5-8 класів” перемогла Марія-Лурдес Дегтяренко “Справи сімейні” (ІІ місце), читачка філіалу №1.
        Серед читачів-учнів 9-11 класів: І місце у Марини Дубовик “Люблю тебе, Олександріє” (ЦДБ); ІІ здобула Тетяна Веровенко “Лист у минуле” (ф. №3).
        Переможцями конкурсу у номінації “Колективні роботи” у віковій категорії серед читачів-учнів 1-4 класів: ІІ місце – “Барви рідної землі”, (ЦБ).
  У категорії “Читачі-учні 5-8 класів”: ІІ місце – “На пелюстках соняшника”, (ЦДБ).
        Серед читачів-учнів 9-11 класів: робота “Мій щедрий отчий край”, читачів бібліотеки №6 – І місце та ІІ місце у читачів бібліотеки №4, за книжку “На рідній стежині”
        Крім призових місць і номінацій, зазначених в умовах конкурсу, журі визначило дві додаткові номінації обласного рівня: “Патріотична книга-саморобка” та “Казка книга-саморобка”.
        Серед індивідуальних робіт у номінації “Патріотична книга саморобка”: І місце в Катерини Сидоренко “Барвисті метелики”, читачки бібліотеки №3; та ІV у  читачки бібліотеки-філіалу №10 Єлизавети Лук`янець, книга “Перлина рідного краю”.
        В номінації “Казка книга-саморобка” відзначена робота “Родинні історії” Катерини Герасимової, читачки ЦДБ  (ІV місце).
        Всі роботи конкурсантів-призерів обласного туру конкурсу, а також призерів обласних додаткових номінацій було передано в Національну бібліотеку України для дітей для участі у всеукраїнському етапі конкурсу.

  Олена Бульда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше