• Презентували нову книгу Євгена Чернецького

        6 вересня у Центральній міській бібліотеці відбулася презентація книги кандидата історичних наук, краєзнавця, завідувача відділу інформаційно-краєзнавчої роботи Білоцерківської міської ЦБС Євгена Чернецького “Українське село. Зажинки до родовідної книги Потіївки на Білоцерківщині”.
   Присутні на заході читачі, вчителі, бібліотекарі міських, сільських, районної та шкільних бібліотек, письменники, просвітяни мали змогу познайомитись з авторським колективом видання – Євгеном Чернецьким, Петром Прилуцьким, Світланою Соколенко та дізнатись про  історію створення книги. Співавтори краєзнавчих досліджень – не науковці, але приклали значних зусиль у дослідженні історії села, збереженні спогадів, легенд, історичних записів, витворів мистецтв односельчан.
        Ведучий презентації Володимир Іванців проаналізував стан дослідження історії міста та Білоцерківщини, відображення її в краєзнавчих виданнях. Також Володимир Панасович відмітив видну позицію автора та об`єктивність у висвітленні історії села Потіївка.
        Своїми враженнями від книги поділилися Оксана Бондар, завідувачка відділом комплектування та обробки літератури ЦРБ, Ганна Нагорна, завідувачка бібліотекою-філіалом №10, Тетяна Кириленко, завідувачка відділом ЦБ, просвітянин Олександр Мамалига, голова Потіївської сільської ради Ольга Бурлака, директор ЦРБ Людмила Зінченко. А співавтори, Петро Прилуцький та бібліотекар сільської бібліотеки Світлана Соколенко, повідали присутнім про свою краєзнавчу роботу, про багату історію села та закликали вивчати свій рід, передавати його історію своїм нащадкам, не втрачати зв`язок поколінь та  бути патріотами  своєї держави.
        Євген Чернецький розповів, що інформацію до цієї книги збирав більше 10 років. Саме завдяки цим напрацюванням видання її відбулося так швидко. Також автор зазначив, що сенсом видання  книги є не стільки її прочитання  читачем, скільки  “інфікування” людей інтересом до дослідження свого роду, історії землі, на якій ми народились і живемо.

  Тетяна Качанова, провідний бібліограф ЦБ.

  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше