• Оазис знань, бажань, тепла і світла

          1 вересня бібліотекарі ЦБС побували в навчальних закладах Білої Церкви на святі Першого дзвоника, а 3 вересня у бібліотеці №8 ми провели   бібліотечний урок “Оазис знань, бажань, тепла і світла” для студентів 1 курсу  
    Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ “Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” (спеціальність “Документознавство та інформаційні технології”). Спочатку зробили екскурсію по бібліотеці, потім студенти відвідали виставку декоративно-ужиткового мистецтва “Квітни, моя Україно!”, організовану у виставковій залі бібліотеки та прослухали розповідь провідного методиста Любові Михайлюк про різні види декоративно-ужиткового мистецтва.
          У читальному залі завідуюча бібліотекою Світлана Хмільова  провела із студентами бібліотечний урок, ознайомила з новинками літератури та періодичними виданнями. До заходу зробили перегляд нових підручників, що можуть зацікавити студентів у процесі навчання. Інформація про книги зацікавила присутніх і вони пообіцяли частіше відвідувати бібліотеку №8.

     Світлана Хмільова, зав бібліотекою.

    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше