• Перший урок в бібліотеці

        Відчуття, які виникають першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
        У рік дитячої творчості День знань в школах відбувся за темою “Наша творчість – рідній Київщині”
        Гамірно і людно було 1 вересня в центральній бібліотеці для дітей. Вже стало доброю традицією проводити перший урок для учнів шкіл мікрорайону Леваневського в ЦДБ.
        Ми цього разу гостинно зустрічали учнів БЗШ №11.

        Від бібліотекарів діти дізналися, як багато видатних творчих людей прославили Київщину, як сьогодні естафету корифеїв  підхопила талановита молодь , яка примножує культурні досягнення рідного краю. Учнів здивувала різноманітність творчих конкурсів, фестивалів, виставок, які проходять в області і  нашому місті. Дітям підказали, де можна розвинути та  реалізувати  творчі здібності, назвали імена лауреатів і переможців багатьох творчих конкурсів.
        ЦДБ бібліотечними формами роботи сприяє розвитку юних дарувань і створює гарні умови  для їхнього творчого зросту. Диплом нашій читачці, юній поетесі Марині Дубовик, яка стала переможницею міського етапу  Всеукраїнського  конкурсу  дитячої творчості “Дитячі історії про найголовніше” з виготовлення книжки-саморобки вручила провідний методист Тамара Шпак.
        Відвідування виставки декоративно-вжиткового мистецтва, яка розміщена у виставковій галереї бібліотеки-філії№8 додало гарного настрою та наочно продемонструвало красу, створену умілими руками.

  Валентина Голубенкова, зав. сектором ЦДБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше