• Моя “Олександрія”

        Так називається виставка фоторобіт Ірини Гуральник, відкриття якої відбулося 28 серпня в бібліотеці № 10. Виставка присвячена 225-річчю дендропарка “Олександрія”.
        Завідувачка бібліотекою Ганна Нагорна розпочала свій виступ поетичними рядками Олександра Давиденка:

  В твої алеях заблукаю…
  Дідів почую заповіт.
  Олександріївського раю
  Нам не замінить цілий світ.
        “Олександрія” – це цілий світ. Світ природи і краси. Як у калейдоскопі зимовий пейзаж “Олександрії” змінюється весняним, коли пробуджується природа. Бджілки-трудівниці кличуть нас на квітучі паркові галявини літа, а звідти стежки ведуть у осінь, до одягнених у жовтогарячі одежі дубів-велетнів, кленів, берізок… Усі фотографії випромінюють любов до рідної землі.


        Ірина Гуральник розповіла про свої роботи, про те, як добирає сюжети для фотографій (а це буває одна мить). А ще про те, що “Олександрія” вчить її – вчить любові, гармонії, дає енергію для усіх її починань.
        Співробітник музею дендропарку Анна Петрівна Шпильова привітала усіх присутніх та запросила частіше відвідувати зелену перлину Надросся.
  Фотографія – це мистецтво. Фотографія – це пам`ять. Тож побажаймо Ірині Олександрівні завжди встигати піймати ті прекрасні миті, що стануть зв`язком поколінь.

  Ганна Нагорна, зав. бібліотекою № 10.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше