• Душа, наповнена любов`ю

  Так стрімко збігають літа, 
  Ніхто їх спинити не в змозі.
  Яка їх кінцева мета,
  Якщо вони завжди в дорозі
  Чому б їм не стишити крок
  І юності не заясніти?  
  Щоб знов до осінніх жінок
  Всміхнулось закохане літо.


        Лагідним серпневим днем, коли природа прощається з сонячним літом, а зустрічі з нею вже чекає щедра чарівниця-осінь, відзначає ювілей завідувачка Центральної міської бібліотеки Людмила Федорівна Чупак – дивовижна, енергійна, талановита жінка.
         Її життєва історія – це історія людини, яка яскравою гілкою проросла із сильних родових коренів.
         Народилася Людмила Федорівна 29 серпня 1953 року у містечку Іллінці, що на Вінниччині. Душевну щедрість, працелюбність, завзяття та наполегливий характер взяла від своїх батьків – Лідії Тихонівни та Федора Степановича Грищуків.
         Її дитинство пройшло в ті часи коли до кожної оселі можна було зайти запросто, поцікавитися справами, здоров`ям господарів. Ще змалечку, в Людочки зародилося почуття відповідальності, доброти й співчуття до ближніх. У школі вона була уважною до подруг, доброзичливою. Передусім цінувала дружбу. А ще дуже любила читати, тонко відчувала слово, глибоко розуміла значення книги. Не дивно, що відразу після закінчення школи вона стала працювати завідувачкою сільської бібліотеки, а згодом і методистом Іллінецької районної бібліотеки, паралельно навчаючись у Київському державному інституті культури ім. О.Корнійчука.

        Люди, які присвятили життя бібліотеці – самовіддані, духовні та жертовні. Відмінною рисою їх діяльності є труд душі, щиросердя, учасливість, а також майстерність та досвід.
        Життєві дороги привели Людмилу Федорівну у Крим до міста Джанкой, де вона спочатку очолила районну бібліотеку, а згодом і районний відділ культури.
        Саме тоді повною мірою проявилися яскраві риси її характеру: здатність приймати рішення та нести за них відповідальність. Так, Людмила Федорівна блискуче здійснила централізацію бібліотек Джанкойського району, що позитивно вплинуло на обслуговування населення книгою.
  Кажуть, що людина, яка змінює місце проживання, змінює долю. Так склалося, що у 1984 році родина Чупак стала жителями Білої Церкви.
        З того часу, ось уже майже 30 років Людмила Федорівна працює у Білоцерківській міській ЦБС, спочатку методистом, потім завідуючою методичним відділом, заступником директора, а з березня 1995 року очолює центральну міську бібліотеку.
        Ставши завідуючою, Людмила Федорівна надала нового імпульсу в її роботі. На перше місце вийшов творчий підхід. Ціле покоління бібліотечних працівників успішно і натхненно працюють під її керівництвом уже не один десяток років.
        Не злічити кількості літературних зустрічей, презентацій книг, тематичних вечорів, різноманітних конкурсів, натхненником і ведучою яких є Людмила Федорівна.
        Вона працьовита, мудра, сумлінна, порядна, доброзичлива, співчутлива. То ж щиро дякують їй за це і сивочолі ветерани клубу “Землянка” , і, зігріті теплом її душі, жінки з клубу “Вікторія”, і пенсіонери з клубу “Водограй”, і просто читачі.   
        Завдяки притаманному їй творчому ставленню до будь-якої справи, радикально змінився зовнішній вигляд бібліотеки – відбувся довгоочікуваний ремонт абонементу, були придбані меблі та комп`ютери. В цьому проявився її господарський талант. Людмила Федорівна прекрасно поєднує в собі людські і професійні якості, адже переконана: треба любити свою справу, любити тих людей, з якими працюєш. Тільки тоді від результатів праці отримуєш задоволення.
        Велику увагу приділяє вона організації праці, професіоналізму, тому що вважає: бібліотекар – людина високої ерудиції, комунікабельності, здатна в умовах щоденної рутинної праці бути привітною і уважною і на десятки запитів читачів на день терміново знайти відповідь і допомогу, запропонувати щось із нових надходжень.
        Наполеглива і терпима, коректна і справедлива, постійно вдосконалюючись сама, від підлеглих вона вимагає раціонально використовувати робочий час, оволодівати новими знаннями та навичками.
        Людмила Федорівна – людина надзвичайної енергії і працьовитості, з високим авторитетом в колективі, чудовий організатор і лідер в громадському житті. За сумлінну і багаторічну працю має величезну кількість подяк, грамот і нагород, серед яких – стипендія губернатора Київщини, відзнаки міського голови та багато інших.
        Надійною опорою, яка підтримує в усіх життєвих починаннях, додає живої наснаги та віри у власні сили для пані Людмили є її дружна родина – вірний та надійний чоловік Микола Ілліч, чудові, люблячі доньки Альона та Оксана, і найбільше бабусине щастя, радість, втіха та надія – двійко внучат – красунечка-розумниця Веронічка та блакитнооке янголятко Назарчик.
        Вона не розриває зв`язків із батьківською землею, тією, що плекала любов до всього живого, де міцніли перші переконання, де з молоком матері ввібрала в себе відповідальне ставлення до роботи, вміння не просто спілкуватися з людьми, а й розуміти їх. Тут же незримо підтримують її душі батьків, хоча уже й з кращих світів…
        Свій світлий ювілей шановна Людмила Федорівна зустрічає у вируючому життєвому ключі, сповнена сил, а також вдячності і підтримки від людей.
        Вона ні краплі не жалкує, що зробила такий вибір і ні на що не проміняла б цього цікавого життя, багаточисельних зустрічей, друзів, колег, ідей та ініціатив.
        Віншуючи ювілярку, колектив центральної бібліотеки від щирого серця зиче вельмишановній Людмилі Федорівні щасливого довголіття, сімейного та професійного благополуччя, творчих успіхів, незмінної прихильності долі та щирої вдячності від людей.

  Не варто жалкувати,
                                що літо відцвіло.
  Не варто нарікати,
                               що доля заблукала.
  Іще зігріє Вас незвідане тепло,
                            ще буде у житті прекрасних днів немало.


  Колектив центральної бібліотеки.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше